4 / pá / 19:30   obec překladatelů - bubeníčci

pokladna uzavřena
...sekce obce překladatelů - bubeníčci - se pravidelně každý první pátek v měsíci setkává v kavárně divadla na prádle na svém neoficiálním večeru. přijďte si nechat přeložit:)
(vstup volný, kapacita omezená)
uvádí obec překladatelů

22 / út / 19:00   13. malostranský literární večer - holubí pošta č. 441 - pošťáci na kampě

už jste to slyšeli?

eva: "už jsi to slyšel?"
vašek: "co?"
eva: "příští úterý, 22. 10. 2019 na kampě v divadle na prádle,"
vašek: "a co jako?"
eva: "no přeci literární večer s holubí poštou!"
vašek "aha..."
eva: "přijď, začíná to v sedm, nebudeš litovat!"
divadlovašek: a co si pod tím "literární večer s holubí poštou" mám, prosím tě, představit?
milé čtenářky, milí čtenáři,
chtěla bych vás tímto pozvat na osobní setkání s námi, holubími pošťáky a pošťačkami nebo chcete-li poštovními holuby a holubicemi. dostalo se nám totiž příležitosti vylézt zpoza našich počítačů a emailových schránek a setkat se s vámi tváří v tvář.
jak už je naznačeno v rozhovoru evy a vaška, touto příležitostí není nic menšího než literární večer. ano, čtete správně, večer. prozradím na nás, že i když rozesíláme holubí pošty ráno, jsme někdy raději nočními ptáky. to z nás ta radost a dobrá nálada zpravidla srší úplně sama.
jak už to tak na literárních večerech bývá, a úterý 22. 10. 2019 nebude výjimkou, na programu bude předčítání. netradičně však nepůjde pouze o čtení úryvků z knih, ale také o čtení vybraných holubích pošt. a vzhledem k tomu, že rozesíláme emaily už půl druhého roku, je věru z čeho vybírat! pokud byste nám chtěli s výběrem pomoci a nechat si v divadle na prádle přečíst vaší oblíbenou holubí poštu, napište nám! rádi vám ji přečteme :)

vašek: hele a nebude to trochu nuda, čtení nějakých emailů?
eva: a i kdyby, prý tam bude i živá hudba, ta to když tak osvěží, neboj!

ano, těšit se můžete i na dvě hudební vystoupení. nebude se však jednat o evu & vaška, ale o veroniku spiegelovou, která nám zazpívá za doprovodu kytary, a petra michalce, který nám zahraje na klarinet.
prozradím ještě, že kromě čtení holubích pošt a hudebních vstupů se chystají i další překvapení, která literární večer beze sporu zpestří.

vstupné je dobrovolné.

chceme vědět, jaká pošta se vám líbí. oznámkujte nám tu dnešní jako ve škole.
uvádí divadlo na prádle